Villarreal Cadiz Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Villarreal – Cadiz Maç Tahmini (24 Mayıs 2023)

Villarreal – Cadiz maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 24.05.2023 tarihli İspanya La Liga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Villarreal maç yorumları

Villarreal iddaa tahminleri

Villarreal Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Cadiz’in mutlaka puan kazanması gerekiyor ancak sezon boyunca kalite sıkıntısı çektiklerini gördük. Bu eksikliği deplasman maçlarında savunma ağırlıklı oynayarak telafi etmeye çalıştılar. Forvet hattı oldukça etkili olan Villarreal ile karşılaşacaklar ve yine defansif bir strateji izleyecekler. Ev sahibi Villarreal, dördüncülük yarışında galip gelmesi gerekiyor ancak maçın çok golle sonuçlanmayacağını düşünüyorum.

Cadiz maç yorumları

Cadiz iddaa tahminleri

Cadiz Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Villarreal, Girona’ya karşı zorlu bir deplasman maçında son anlarda bulduğu golle hayati bir zafer elde etti. Diğer yandan Cadiz, ev sahibi olduğu Real Valladolid karşılaşmasından galip ayrılarak küme düşmeme yolunda kritik bir hamle yaptı. Villarreal, beşinci sıradaki yerini muhafaza ederken ilk dört takipçiliği de sürdürmeye devam ediyor. Cadiz, küme düşmeme mücadelesi veriyor olabilir, ancak bu maç onlar için bir öncelik olmayabilir. Zayıf rakibi karşısında Villarreal’in hata yapmayacağını tahmin ediyorum.

Villarreal – Cadiz iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 1.71
MSX 4.17
MS2 5.93

Villarreal – Cadiz iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın ücretsiz maç tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.