Velez Sarsfield Argentinos Juniors Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Velez Sarsfield – Argentinos Juniors Maç Tahmini (13 Haziran 2023)

Velez Sarsfield – Argentinos Juniors maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 13.06.2023 tarihli Arjantin Superliga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Velez Sarsfield maç yorumları

Velez Sarsfield iddaa tahminleri

Velez Sarsfield Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Arjantin Süper Ligi’nde hücum gücü düşük iki takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Velez, sezona teknik direktör değişikliğiyle başladı ancak Ricardo Gareca göreve geldikten sonra çıktığı 10 lig maçında galibiyet alamadı. Son 8 lig maçlarında ise sadece 2 kez rakip fileleri havalandırabildiler. Argentinos Juniors ise maçlarını genellikle kısır çekişmelerle geçiriyor ve son 5 maçlarının 4’ünde en fazla 1 gol atıldı. İki takım arasındaki son 6 maça baktığımızda, en fazla bir takımın gol atabildiğini görüyoruz. Bu maçta da benzer şekilde, en fazla bir takımın gol atabileceğini düşünüyorum.

Çetin Saraç
Zor bir dönemden geçen Velez Sarsfield, Argentinos Juniors ile karşı karşıya gelecek. Velez Sarsfield, ligdeki son 10 maçta galibiyet alamadı ve bu durum teknik direktör Gareca’nın istifasına yol açtı. Geçici olarak göreve getirilen Bravo, Velez Sarsfield’ı daha önce rezerv takımını yöneten bir isim olarak iyi tanıyan bir teknik direktör olmasına rağmen taraftarlar Carlos Bianchi’nin atanmasını istiyor. Arjantin Kupası’nda, Velez Sarsfield zayıf bir takım olan Deportivo Espanyol’ü 5-1 mağlup ederek moral buldu. Hianeti cezasını tamamladı, ancak Godin, Cavanat ve Mendes’in sakatlıkları devam ediyor. Argentinos Juniors ise son zamanlarda Libertadores’ta bir sonraki tura yükselerek Liverpool Montevideo’yu 2-1 mağlup etti. Ligde 12. sırada bulunan Argentinos Juniors, durumlarını hak ettikleri şekilde değerlendiriyorlar. Son 6 lig maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldılar. Savunma öncelikli bir ekip olan Argentinos Juniors, güçlü bir hücum hattına sahip değil. Her iki takım da kendi durumlarına bağlı olarak maça temkinli bir şekilde yaklaşacak. Velez Sarsfield, geçici teknik direktörleriyle bir zafer arayışında olacak ve zorlu bir sezonda dönüm noktası yaratmayı hedefleyecek. Argentinos Juniors ise son Libertadores zaferinden aldığı motivasyonla uluslararası turnuvalarda yer almayı hak edecek bir konuma ulaşmak için puan ya da puanlar peşinde olacak.

Argentinos Juniors maç yorumları

Argentinos Juniors iddaa tahminleri

Argentinos Juniors Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Velez Sarsfield uzun bir süredir kötü performans sergiliyor ve oyunları güven vermiyor. Bu nedenle, hızlı bir şekilde toparlanacaklarını düşünmüyorum. Diğer taraftan, Argentinos Juniors deplasmanda hücumda sıkıntı yaşıyor. Takımın organize olmakta zorlandığını ve rakipleri üzerinde yeterince etkili olamadıklarını görüyoruz. Bu nedenle, Velez Sarsfield karşısında da gol bulmakta zorlanabileceklerini görebiliriz. Özellikle ilk yarıda tempo düşüklüğünün hakim olmasını bekliyorum.

Tufan Mert
Ligde son 10 maçta galibiyet alamayan Velez, hafta arası zayıf bir rakibe karşı 5-0’lık bir galibiyet elde etti ancak bu maçın önemi sınırlıydı. Evlerinde oynadıkları son 7 maçta kaybetmediler, ancak bu maçların 6’sı beraberlikle sonuçlandı. Argentinos ise hafta arası Libertadores maçını kazanarak ve öncesinde de Platense’i mağlup ederek moral buldu. Son 5 resmi maçlarında Argentinos’un maçlarının ilk yarıları genellikle golsüz geçildi.

Velez Sarsfield – Argentinos Juniors iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.65
MSX 3.02
MS2 3.20

Velez Sarsfield – Argentinos Juniors iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!