UCD Sligo Rovers Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

UCD – Sligo Rovers Maç Tahmini (23 Haziran)

UCD – Sligo Rovers maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 23.06.2023 tarihli İrlanda Premier Lig karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

UCD maç yorumları

UCD iddaa tahminleri

UCD Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Geçmiş baş başa maçlarına bakıldığında, UCD’nin 1 galibiyeti ve Sligo Rovers’ın 3 galibiyeti olduğu görülüyor, berabere biten maçların sayısı ise 2. Bu maçlarda toplam 19 gol atıldı, bunlardan 8’i The Students takımından gelirken, 11’i The Bit o’ Red takımından geldi. Maç başına ortalama gol sayısı 3.17 oldu. Bu takımlar arasında son lig maçı, 22/04/2023 tarihinde Premier Division 11. maç gününde Sligo Rovers 3-1 UCD şeklinde sonuçlandı. Düşüncemiz, UCD’nin bu Sligo Rovers takımına karşı gol bulacağı ancak tek bir golün yeterli olmayabileceği yönünde. Sonuç olarak, 90 dakika sonunda Sligo Rovers’ın 1-2’lik bir galibiyetle maçı kazanacağını düşünüyoruz. İyi bir maç olacak.

Sligo Rovers maç yorumları

Sligo Rovers iddaa tahminleri

Sligo Rovers Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
UCD, müthiş bir sezon geçirdi ve 20 maçtan sadece altısında toplam altı puan alabildi. Lig tablosunda 15 puan geride son sırada yer alıyorlar. The Students, üst üste sekiz maç kaybetti ve hem ligin en kötü savunma hem de hücum istatistiklerine sahipler. 20 maçta 49 gol yediler ve sadece 11 gol atabildiler. Bu maçta Sligo takımıyla karşılaşacaklar. Sligo, 20 maçın ardından altı galibiyetle sekizinci sırada yer alıyor ve bu rakiplerini mağlup ederek sezonun geri kalanını hedefliyor. Bu iki takım karşılaştığında Sligo, üst üste üçüncü galibiyetini aldı ve 3-1’lik skorla galip geldi. The Students’ın muhtemelen bir mağlubiyet daha yaşayacağı ve gol atamayacağı görünüyor.

UCD – Sligo Rovers iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 7.03
MSX 4.15
MS2 1.87

UCD – Sligo Rovers iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!