Trabzonspor Antalyaspor Maç Yorumu - Ücretsiz Maç Tahminleri

Trabzonspor – Antalyaspor iddaa tahminleri ve maç yorumları

Trabzonspor – Antalyaspor maçının ücretsiz iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 1 Şubat 2023 tarihli Türkiye Süper Lig karşılaşması Şenol Güneş Spor Kompleksi Stadında oynanacak.

Trabzonspor maç yorumları

Trabzonspor iddaa tahminleri

Trabzonspor Maç Yorumları

Antalyaspor, Ümraniyespor karşısında uzatma döneminde kazanarak 6 haftalık bir ara sonrasında 3 puanı ele geçirdi. Zor durumdan kurtuldular. Düşme hattına kadar gerilemişlerdi. Luiz Adriano cezalı durumda. Trabzonspor ise Hatay’da gol atarak öne geçse de maçı bitiremedi. Dış sahada kazanamama serisi 5 maça ulaştı. Ev sahibi olarak ise istikrarını sürdürüyorlar. İlk yarıda Antalyaspor skoru koruya bilir. Trabzonspor son 4 ev sahibi oynadığı maçı kazandı. Bu maçların 3’ünde ise ikinci yarıda daha fazla gol atıldı. Ben de aynı şekilde bir maç bekliyorum.

Antalyaspor maç yorumları

Antalyaspor iddaa tahminleri

Antalyaspor Maç Yorumları

Trabzonspor farklı performans sergiliyor evde ve deplasmanda. Takım, ev sahasında uzun bir kazanma serisi içinde ve Antalyaspor karşısında bu durumunu koruyacak. Misafir ekip, Ümraniyespor karşısında 3-2 kazanma sonrası nefes aldı. Son haftalarda gol dolu maçlar oynuyorlar.

Trabzonspor – Antalyaspor iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.