Tigre Velez Sarsfield Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Tigre – Velez Sarsfield Maç Tahmini (22 Haziran)

Tigre – Velez Sarsfield maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 22.06.2023 tarihli Arjantin Superliga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Tigre maç yorumları

Tigre iddaa tahminleri

Tigre Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Tigre, son beş maçında sadece bir mağlubiyet alarak evlerinde iyi bir performans sergiledi. Ev sahibi takım, farklı bölgelerden goller bulabiliyor. Velez ise deplasman maçlarında kötü bir performans sergiledi ve son beş maçını kaybetti. Velez, deplasman maçlarında maç başına bir golün üzerinde gol yemesiyle de dikkat çekiyor. Tigre, son üç maçının ikisinde 2.5 gol barajını aşarak gol bulma potansiyeline sahip. Ayrıca Tigre, duran toplardan gol atma potansiyeliyle büyük bir tehdit oluşturuyor. Tigre’nin bu Vélez Sarsfield ekibi karşısında gol bulmasının zor olabileceğini düşünüyoruz ve aynı zamanda Tigre’nin galibiyetle sahadan ayrılabilme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz.

Velez Sarsfield maç yorumları

Velez Sarsfield iddaa tahminleri

Velez Sarsfield Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Tigre, bu sezon evinde iyi bir form sergiliyor. Son altı lig maçının beşinde evinde yenilgi yüzü görmedi. Öte yandan, Velez Sarsfield son zamanlarda deplasmanda korkunç bir form grafiği sergiliyor. Beş maçlık bir yenilgi serisi yaşıyorlar ve bunların üçünde gol atamadıklarını belirtmek önemlidir. İki takım arasındaki geçmiş maç kayıtları dengeli olduğundan, her iki takımın da mevcut formuna dayanarak Tigre’nin galibiyetini bekliyoruz.

Tigre – Velez Sarsfield iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.65
MSX 3.14
MS2 3.76

Tigre – Velez Sarsfield iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!