Real Zaragoza Tenerife Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Real Zaragoza – Tenerife Maç Tahmini (26 Mayıs 2023)

Real Zaragoza – Tenerife maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 26.05.2023 tarihli İspanya 2. Lig karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Real Zaragoza maç yorumları

Real Zaragoza iddaa tahminleri

Real Zaragoza Maç Yorumları

Samet Bayraktar
İki takımın da iddiası bulunmuyor. Tenerife’nin daha iyisini yapması lazımdı. En azından ilk 6 için daha fazla yarışta olmaları gerekiyordu fakat erken havlu attılar. Bunun esas nedeni deplasmandaki zayıflık diyebilirim. Dış sahada puan ortalamaları çok düşük kaldı. Zaragoza ligin 2. yarısında daha olgun futbol ortaya koydu. Pozitif futbolla kapatmak istiyorlar. İki takımın da açık futbol ortaya koyacağını düşünüyorum.

Tenerife maç yorumları

Tenerife iddaa tahminleri

Tenerife Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Tecrübeli kaptan Zapater’in jübile maçında taraftarları önünde istekli olmalarını bekliyorum. Luna (d), Bermejo (os) ve Simeone (f) sakat; Grau (os) cezalı. Tenerife’de teknik adam Ramis kadroda değişiklik düşünmediğini ifade etmişti. Kulübün içinde bulunduğu mali durumdan dolayı bir sıra bile kazanmak onlar için önemli. Genç yıldız adayı Azon önderliğinde Zaragoza’yı avantajlı görmekle beraber son haftaların formda ekipleri arasında yer alan Tenerife’nin kapanışı golle yapabileceğini tahmin ediyorum.

Real Zaragoza – Tenerife iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.58
MSX 3.18
MS2 3.35

Real Zaragoza – Tenerife iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın ücretsiz maç tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.