Moldova Arnavutluk Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Moldova – Arnavutluk Maç Tahmini (17 Kasım)

Moldova – Arnavutluk maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 17.11.2023 tarihli EURO 2024 karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Moldova maç yorumları

Moldova iddaa tahminleri

Moldova Maç Yorumları

Çetin Saraç
İki takım içinde kritik bir mücadele olacak. Ev sahibi Moldova, kazanıp ilk iki iddiasına devam etmek istiyor. Arnavutluk ise, şu ana kadar grupta kusursuz bir performans sergiledi ve grubun lideri olarak dikkat çekiyor. Bu maçı kazandıkları taktirde gruptan çıkmayı başaracaklar. Son dönemde futbolunda ciddi bir yükseliş olan Moldova, iki maçta Polonya’dan dört puan almıştı. Arnavutluk ise son maçında kendi sahasında Çekya’yı rahat mağlup etmişti(3-0). Konuk ekip maçı kazanmaya yakın olan taraf ancak, Moldova’nın kolay teslim olacağını düşünmüyorum. Kaybetseler bile gol bulacaklarını düşünüyorum.

Arnavutluk maç yorumları

Arnavutluk iddaa tahminleri

Arnavutluk Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
E Grubu’nda yer alan 5 takımın 4’ünün EURO 2024 iddiası devam ediyor. Kasım penceresi öncesi en büyük avantaja sahip olan takım ise Arnavutluk. Burada alacakları 1 puan işi bitirecek. Son maçları içeride Faroe Adaları ile olsa da bu karşılaşmada bir sürpriz yaşatıp Moldova’yı denkleme sokmak istemeyeceklerdir. Bu sahada Polonya’yı yenip Çekya ile berabere kalan Moldova, Arnavutluk’u da zorlayabilir. Az gollü bir maç bekliyorum.

Moldova – Arnavutluk iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 4.73
MSX 3.35
MS2 1.87

Moldova – Arnavutluk iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!