Marsilya Nice Maç Yorumu - Ücretsiz Maç Tahminleri

Marsilya – Nice iddaa tahminleri ve maç yorumları

Marsilya – Nice maçının ücretsiz iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 5 Şubat 2023 tarihli Almanya Bundesliga karşılaşması Volkswagen Arena Stadında oynanacak.

Marsilya maç yorumları

Marsilya iddaa tahminleri

Marsilya Maç Yorumları

Nice, son 4 maçında 10 puan toplayarak yükselme trendine geçti. Marsilya da PSG’nin en yakın takipçisi konumunda başarılı performansını sürdürüyor. Nantes deplasmanında hata yapmamaya odaklandılar. Marsilya, Nice karşısında favori pozisyonda ama Nice’in güçlü takımlarla oynadığı maçlarda kendini göstermesinden çekiniyorum. Nice motivasyonu yüksek olduğunda iyi sonuçlar alabiliyor ve Marsilya’nın işini bu maçta savunma güçleriyle zorlaştırabilir.

Nice maç yorumları

Nice iddaa tahminleri

Nice Maç Yorumları

Marsilya, Monaco maçındaki puan kaybından sonra Nantes’i geçerek ligdeki ikinci sıraya yükseldi. Dokuz maçın ardından hâlâ kaybetmediler. Tudor, en fazla puanı toplayan teknik direktör olarak tarihe geçti. Nice, Digard’ın yönetimi altında performansı hızlandı ve Reims, Lille ve Lens gibi zorlu rakiplerden yedi puan aldı. Avrupa kupalarına katılma şansı hâlâ zordur ama ciddi bir umut doğurdu. Marsilya, kadrosunu takviyelerle derinleştirdi ve bol alternatifli bir kadroya sahiptir.

Marsilya – Nice iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.