Manchester United Chelsea Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Manchester United – Chelsea Maç Tahmini (25 Mayıs 2023)

Manchester United – Chelsea maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 25.05.2023 tarihli İngiltere Premier Lig karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Manchester United maç yorumları

Manchester United iddaa tahminleri

Manchester United Maç Yorumları

Samet Bayraktar
İlk dört sıradaki yerini garanti altına almak isteyen Manchester United, evinde Chelsea ile mücadele edecek. Elde edecekleri tek bir puan bile onlara Şampiyonlar Ligi’ne katılım hakkı kazandıracak. Son iki maçlarında Wolverhampton ve Bournemouth’a karşı gol yemeden galip geldiler. Sezonun bir an önce sonlanmasını arzulayan Chelsea’ya karşı sahadan 3 puanla ayrılmalarını öngörüyorum. Bournemouth karşılaşmasını kaçıran Marcus Rashford’ın bu maçta sahada olması durumunda şansları daha da artar. Ancak, Rashford olmasa dahi galip gelmeleri en olası sonuç. Manchester United’ın galibiyeti için belirlenen oranı değerlendireceğim.

Çetin Saraç
Son iki karşılaşmasını gol yemeden kazanan Manchester United, kalan iki maçında sadece 1 puan toplarsa Şampiyonlar Ligi’ne katılım hakkını garantileyecek. Hedefleri, bu maçta durumu netleştirip, 3 gün sonraki Fulham maçına rotasyonlu bir kadroyla çıkarak, ideal 11’lerini Manchester City ile oynayacakları Federasyon Kupası finaline saklamaktır. Chelsea, lig birkaç hafta daha sürecek olsa, düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak bir performans sergiliyor. Manchester United’dan puan alamazlar diye düşünüyorum.

Chelsea maç yorumları

Chelsea iddaa tahminleri

Chelsea Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Chelsea’nin bu sezonki performansını hayal kırıklığı yaratan bir sezon olarak nitelendirebiliriz. 12. sırada yer alıyorlar, hedefleri yok ve son 10 maçlarının 6’sını kaybettiler. Manchester United ise Newcastle ile 3. sıradaki yerini koruma mücadelesi veriyor ve rakiplerinin evinde Leicester City ile berabere kalmasının ardından bu maçın önemi bir hayli arttı. Eğer bu maçı kazanırlarsa, Newcastle’ı geride bırakarak 3. sıraya yerleşecekler. Bu sezon ev sahibi oldukları maçlarda Manchester United’ın 13 galibiyet, 3 beraberlik ve sadece 1 yenilgiye sahip olması dikkat çekici bir istatistik. Manchester United’ın galibiyeti denemeye değer görünüyor.

Tufan Mert
Manchester United, oynanacak olan bu maçı bekliyor; Liverpool’un sadece 3 puan önünde ve bir maçı daha var. Puan veya puanlarla Şampiyonlar Ligi’ndeki yerlerini garantileyebilirler. Amaçlarına ulaşmak için oldukça odaklanmış durumdalar. Son iki karşılaşmalarını gol yemeden tamamladılar. Sabitzer, sakatlık sebebiyle bu karşılaşmada yer alamayacak. Bournemouth maçında oynamayan Rashford’ın, bu karşılaşmada sahada olması bekleniyor. Öte yandan, Chelsea tarihlerinin en kötü sezonlarından birini geçiriyor. Gelecek sezon Avrupa kupalarında yer almayacaklar. Frank Lampard’ın yönetiminde çıktıkları 9 karşılaşmadan sadece bir tanesini kazanabildiler. Chelsea’de Chilwell, Cucurella, Reece James ve Mason Mount gibi önemli isimler sakatlık sebebiyle bu karşılaşmada yer alamayacaklar. Manchester United’ın bu karşılaşmayı kazanıp, hedefine ulaşacağına inanıyorum.

Manchester United – Chelsea iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 1.81
MSX 3.93
MS2 5.05

Manchester United – Chelsea iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın ücretsiz maç tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.