Lyngby Boldklub Kopenhag Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Lyngby Boldklub – Kopenhag Maç Tahmini (22 Temmuz)

Lyngby Boldklub – Kopenhag maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 22.07.2023 tarihli Danimarka Süper Lig karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Lyngby Boldklub maç yorumları

Lyngby Boldklub iddaa tahminleri

Lyngby Boldklub Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Lyngby BK, AC Horsens ile 0-0 berabere kaldıkları bir Süperliga maçından sonra bu karşılaşmaya çıkıyor. O maçta Lyngby BK %51 gibi bir topla oynama oranına sahipti ve 10 şut çektiler, ancak bunların sadece 2’si kaleyi buldu. Rakipleri AC Horsens ise 5 şut çekti, ancak hiçbirini kaleye isabetli olarak gönderemedi. Son zamanlarda Lyngby BK’nın tam 90 dakika boyunca kalesini tutmayı başardığı nadir anlardan biri olmuştur. Önceki 6 maçlarında 5 kez rakip takımlara gol atma fırsatı vermişler ve bu süre zarfında 8 gol yemişler. Son maçlarında FC Kopenhag, Randers ile Süperliga maçında 1-1 berabere kaldı. FC Kopenhag, en sonki maçlarında hücumda etkili oldu ve önceki 6 maçlarında tam 13 gol attı. Ancak teknik direktörleri Jacob Neestrup bu durumu olumlu bir işaret olarak değerlendirebilirken, FC Kopenhag savunmada da biraz sorun yaşadı ve aynı maçlarda 5 kez gol yedi. Bununla birlikte, bu yaklaşan maçta bu trendin devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kopenhag maç yorumları

Kopenhag iddaa tahminleri

Kopenhag Maç Yorumları

Tufan Mert
Şampiyonluk unvanını elinde bulunduran Kopenhag, 3F Süperliga’nın açılış maçı için deplasmanda Lyngby Boldklub ile karşılaşacak. İki takım da kampanyalarını başlatmak için üç önemli puan için mücadele edecek. Lyngby, ev sahibi avantajına sahip olacak olsa da, FC Kopenhag’a karşı zorlu bir görevi var – geçen sezon onları 3-0’lık galibiyetlerle domine eden bir takım. Lyngby Boldklub, son üç 3F Süper Lig maçında dört puan topladı. OB’ye karşı 0-4’lük bir mağlubiyetin ardından AaB’ye karşı 2-1’lik bir galibiyet ve AC Horsens ile 0-0’lık bir beraberlik elde ettiler. Son altı lig maçında Lyngby Stadı’nda üç galibiyet, iki beraberlik ve bir mağlubiyet elde ettiler, sekiz gol attılar ve dokuz gol yediler. Kopenhag, son üç 3F Süper Lig maçında iyi performans sergiledi, AGF ve Viborg FF’ye karşı 4-3 ve 1-2’lik galibiyetlerle yedi puan kazandıktan sonra Randers FC ile 1-1 berabere kaldı. Önceki altı deplasman maçlarında Kopenhag üç galibiyet, bir beraberlik ve iki mağlubiyet elde etti, 11 gol atarken yedi gol yediler. Ayrıca bir beraberlik ve iki mağlubiyet aldılar.

Lyngby Boldklub – Kopenhag iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 4.96
MSX 3.75
MS2 1.81

Lyngby Boldklub – Kopenhag iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!