Litvanya Bulgaristan Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Litvanya – Bulgaristan Maç Tahmini (17 Haziran 2023)

Litvanya – Bulgaristan maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 17.06.2023 tarihli EURO 2024 – G Grubu karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Litvanya maç yorumları

Litvanya iddaa tahminleri

Litvanya Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Mladen Krstajic’le yeniden yapılanmaya çalışan Bulgaristan geçtiğimiz bir yıl içerisinde kadroda önemli değişimler yaşadı ancak Karadağ ve Macaristan maçlarının kötü futbolla kaybedilmesi üzerine Sırp teknik adamın üzerindeki baskı artmış durumda. Bir sonraki rakiplerinin Sırbistan olacağını düşünürsek Litvanya mücadelesi özellikle onun için kritik olabilir. Sakatlıkları sebebiyle kadrodan çıkarılan Turitsov ve Krastev’in yokluğunda savunmada daha dikkatli olmaları gerekecek. Litvanya ağırlıklı olarak yerel ligde forma giyen oyunculardan kurulu bir ekip. Cernych dışında üçüncü bölgede etkili olmakta zorlanıyorlar. İki ekip de açık bulmakta zorlanabilir.

Bulgaristan maç yorumları

Bulgaristan iddaa tahminleri

Bulgaristan Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Litvanya son bir senede oynadığı 10 maçta sadece iki gol atabildi. Üstelik bu gollerin ikisi de Faroe Adaları’na atıldı ve Litvanya o iki maçı da kazanamadı. Yani; bitik bir Litvanya var karşımızda. Bulgaristan o kadar kötü değil belki ama onlar da son yedi maçın dördünü golsüz geçti. Zaten `2,5 Alt’ oranı da çok düşük. Dileyen tercih edebilir. Bizim önceliğimiz biraz daha yüksek orandan `KG Yok’ olacak.

Litvanya – Bulgaristan iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.81
MSX 3.26
MS2 2.75

Litvanya – Bulgaristan iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!