Leeds United Tottenham Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Leeds United – Tottenham Maç Tahmini (28 Mayıs 2023)

Leeds United – Tottenham maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 28.05.2023 tarihli İngiltere Premier Lig karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Leeds United maç yorumları

Leeds United iddaa tahminleri

Leeds United Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Leeds’in ligde kalmak için kazanmaktan başka çaresi yok. Üstelik galibiyet halinde bile lige tutunmaları Everton’ın alacağı neticeye bağlı. İşleri çok zor. Elland Road’da mutlaka skor üreteceklerdir. Ancak ligin en kötü savunma takımlarından biri oldukları gerçeğini mutlaka göz önünde bulundurmak gerekiyor. Konuk ekibin son 11 lig maçının 10’unda karşılıklı gol oldu. Bu maç için öne çıkan seçenek `KG Var.’ Garanti tercihe yönelmek isteyenler bu seçeneği değerlendirebilir.

Çetin Saraç
Leeds United’ın matematiksel olarak ligde kalma şansı olsa da bu ihtimal son derece güç. Tottenham ise Avrupa Ligi adına Aston Villa’nın puan kaybını bekleyecek. Bu hesapların olduğu haftada ilk yarı beraberlik sürpriz değil.

Tottenham maç yorumları

Tottenham iddaa tahminleri

Tottenham Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Bu maçta Leeds kazanmak zorunda. Galip gelip, hem Leicester’ın hem Everton’ın yenilmesini bekleyecekler. Everton ile aynı puana geldiklerinde, genel averaja bakılacak. Diğer yanda Tottenham için de kazanmak zorunda diyebiliriz. Berabere kalırlarsa, hem Aston Villa’nın yenilmesini hem de Brentford’ın kazanmamasını bekleyecekler. Bunun gerçekleşmesi çok zor. Dolayısıyla iki takım da kazanmak zorunda. Ligde aralarındaki ilk maçı Tottenham 4-3 kazanmıştı. Yine bol gol izleriz.

Tufan Mert
Leeds kazanmak ve diğer maçları beklemek zorunda. Tottenham ise kazanırsa ve Aston Villa kaybederse yedinci olabilir ama zor. Leeds’in ligde kalmasının mümkün olduğunu düşünmüyorum ama cazip oran nedeni ile ‘1’ öneriyorum.

Leeds United – Tottenham iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.34
MSX 4.31
MS2 3.12

Leeds United – Tottenham iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın ücretsiz maç tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.