Kuzey İrlanda Kazakistan Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Kuzey İrlanda – Kazakistan Maç Tahmini (19 Haziran 2023)

Kuzey İrlanda – Kazakistan maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 19.06.2023 tarihli EURO 2024 – H Grubu karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Kuzey İrlanda maç yorumları

Kuzey İrlanda iddaa tahminleri

Kuzey İrlanda Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Kazakistan Milli Takımı, geçen yıl teknik direktörlüğe Magomed Adiev’i getirdikten sonra yeni bir yapılanmaya gitti. Bu yapılanmanın meyvelerini Avrupa Şampiyonası elemelerinde topluyorlar. Son iki maçta önce Danimarka’yı 3-2, ardından San Marino’yu 3-0 yenerek 6 puan elde etmeyi başardılar. Performansları oldukça dikkat çekiyor. Kuzey İrlanda ise elemelerde ilk maçta San Marino’yu yendikten sonra çıktığı 2 maçı da kaybetti. İyi bir sonuç alarak kalan maçlara umutla bakmak istiyorlar. Bu maçta karşılıklı goller bekliyorum.

Kazakistan maç yorumları

Kazakistan iddaa tahminleri

Kazakistan Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Elemelere Slovenya mağlubiyeti ile başlayan Kazakistan, sonrasında çıktığı 2 maçtan 6 puan çıkardı. İlk 3 maç itibarıyla beklentilerin üzerine çıktıkları söyleyebiliriz. Kuzey İrlanda ise Danimarka karşısında dirençli bir oyun ortaya koymasına rağmen sahadan puansız ayrıldı. Maçta pozisyon üretemediler. Gol yollarında sorun yaşıyorlar. Bu karşılaşmada ilk 45 dakika dengede geçebilir.

Kuzey İrlanda – Kazakistan iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.40
MSX 3.67
MS2 6.21

Kuzey İrlanda – Kazakistan iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!