En Sağlam İddaa Taktikleri

Kesin Kazandıran İddaa Taktikleri

Uzaktan bakınca pek inandıcı gelmese de, bu sözümüzün arkasındayız. Çünkü her işte olduğu gibi iddaa sektöründe de izleyeceğiniz yol ve yöntemler, halk arasında az bilinen taktik ve sistemler kaybınızı ciddi anlamda indirmenize yardımcı olur, bu da size daha yüksek kazançlar sağlar. Konu ile alakalı hazırladığımız “Kesin Kazandıran İddaa Taktikleri” başlıklı yazımızın detayları sizlerle..

Kasa Katlama Sistemleri

Özellikle belirli bir kasa gücü olan herkese ilk tavsiyemiz kasa katlama sistemleridir. Çünkü kazanmak ve kaybetmek gibi iki olasılıklı her oyunda çalışan matematik formülleri vardır, işte bu formüller iddaa ‘ya uyarlandığında da sizleri kesin kazançlara ulaştırmaktadır. Başta Martingale ve Fibonacci adı verilen bu yöntemleri başka bir yazımızda çok daha detaylı ele alacağız. Şimdilik sadece şunu söyleyebiliriz; güçlü bir kasanız olmadan bu yöntemleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kasa Katlama ‘da sisteminize son derece sadık olmalısınız, gereksiz hırs ve aç gözlülük sizin kısa sürede çok büyük kayıplar vermenize neden olabilir. TahminTR olarak paylaştığımız iddaa kuponlarında sizi direk olarak yönlendirir, kasa katlama serilerini sizlerle birlikte ilerletiriz.

Doğru Kasa Yönetimi

Sadece iddaa gibi şans oyunlarında değil, içinde yatırımın olduğu her işte kasanızın hakimiyeti ve kontrolü çok önemlidir. Paranızı parçalara ayırmak, sizi olası büyük zararlardan kurtarır. Çünkü en garanti maç bile tamamen farklı skorlar ile bitebilir ya da en sağlam yatırım aracı bile beklenmedik bir şekilde tek gecede iflas edebilir. İşte bu nedenle kasanızın sadece belirli kısımları ile hareket etmeniz size her daim kazandıracaktır.

En çok tercih edilen pay hesabı 1/4 şeklindedir. Yani ana paranızı eşit parçalara ayırarak ilerlemek sizi bir adım önde başlatır. Hem olası kayıpları azaltmış, hem de kazanma şansınızı arttırmış olursunuz. Tabi bazen risk almak gerekir ancak genele vurduğumuzda bu riski kupon içinde küçük oran hareketleriyle yapmak daha doğrudur.

Maç Analizi / Detaylı İnceleme

Her zaman kesin sonuç vermese de, takımların iyi analiz edilmesi bir maçın aşağı / yukarı nasıl biteceğinin en büyük göstergesidir. Yazımızın bu kısmını ayrı bir başlıkla daha uzun bir şekilde kaleme alacağız ancak kısaca bahsetmek gerekirse; takımların performans grafikleri, ikili istatistikleri, cezalı ve sakatlık bilgileri vb. bir çok değişken iyi bir analizin ana parçalarını oluşturur. Bu noktaların ışığında karanlıklar aydınlanır ve karşılaşmaya ait daha doğru tespitler yapılabilir.

Maç analizi demek sadece bu belirttiğimiz noktalardan ibaret değildir, maç günü beklenen hava durumu ve saha şartlarından tutun da takımların iç ve dış saha performanslarına kadar bir çok nokta detaylı inceleme kapsamında değerlendirilmektedir.

Realist Düşünmek / Gerçekçi Olmak

Kısaca ifade etmek gerekirse; 3 kuruşa 5 köfte olmaz.. Daha açık bir ifade ile iddaa ‘da 10 liralık kuponlardan milyonluk kazançlar beklemeyin. Yapacağınız kuponlarda paranızın maksimumum 3-5 katını geçmemeye çalışın. Yani 3-5 oranlık kuponlar dışına çıkmayın. Bu size daha istikrarlı bir kazanç getirir ve hayalini kurduğunuz ikramiyelere yavaş ama daha kesin ulaşmanızı sağlar.

Unutmamak gerekir ki; realite hayatın her alanında sizin işinizi kolaylaştırır. Hem tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmanızı sağlar, hem de sizi boş hayaller sonrası yaşanılan hayal kırıklığı durumlarından kurtarır.

Sabır ve Hırs Kontrolü

Esasında baktığınızda tüm maddelerin hemen hemen birbirleriyle ilgili olduğunu görebilirsiniz. Çünkü doğru kasa yönetimi için hırs kontrolüne, detaylı analizler için ise sabırlı olmanız gerekir. Gerçekçi olmak ise tüm bunların olmazsa olmazıdır. Ama yine de biraz anlatmak gerekirse; “Sabreden derviş muradına ermiş” misali hırsınıza yenilmediğiniz sürece gereksiz hayallere sürüklenmemiş olursunuz.

Ayrıca sabırlı olmak hırsınızın da dizginlenmesine neden olur. Bu sayede çok uçarı tahmin ve kuponlardan uzak durarak, daha sakin ve kendinden emin adımlar atmanızı sağlar. Kısaca size belirttiğimiz her madde direk olarak başarı oranlarınızın yükselmesine sebep olacaktır, bunu ister kendiniz tek tek yapabilir isterseniz de ekibimizin tahmin ve kuponlarını değerlendirerek başarı oranlarınızı arttırabilirsiniz.

TahminTR.com ‘da paylaşılan her tahmin alanında uzman ekibimiz tarafından tüm maddeler göz önünde bulundurularak sizlere sunulur ve bunun için sizden hiçbir ücret talep edilmez. Ayrıca İddaa Taktikleri adını verdiğimiz kategorimizde ve Taktik Odası bölümümüzde size fayda sağlayacak diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.