Juventude Tombense Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Juventude – Tombense Maç Tahmini (12 Haziran 2023)

Juventude – Tombense maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 12.06.2023 tarihli Brezilya Serie B karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Juventude maç yorumları

Juventude iddaa tahminleri

Juventude Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Juventude, sekizinci sırada yer alan Serie B’de 18 puanla, 19. sırada yer alan Tombense’yi konuk ediyor. 6 puanla, konuk takım rakiplerinden biraz geride kalmış durumda. Ev sahibi takımın favori olması oldukça öngörülebilir. Aslında Juventude’un biraz daha kısa olmasını da haklı çıkarabilirsiniz. Bu iki takımın karşılaşmasından önce bir dizi gelişme var. Ev sahibi takım son 5 maçını da kazandı. Beklenenden daha az başarı elde eden konuk takım ise zaman zaman bekleneni veremedi. Son 8 maçlarının 6’sını içeride ve dışarıda kaybettiler. Burada pek çok fırsat yaratma araçlarına sahip değiller. Konuk takımın savunması baştan itibaren eleştirilerin hedefinde olacak. Deplasmanda Tombense, son 20 maçının 14’ünde iki veya daha fazla gol yedi. Endişe verici bir şekilde, konuk takım son 6 maçında sadece iki gol attı. Bu iki takımın en son karşılaştığı tarih Ağustos ayıydı ve Juventude 2-0’lık bir skorla galip geldi. Benzer bir skor bekliyorum.

Tombense maç yorumları

Tombense iddaa tahminleri

Tombense Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Takımlar açıkça rakiplerine puan vermek istemiyor. Bu durum sadece futbolseverlerin işine geliyor. Bu tür maçlar dolu dolu geçer ve beklenmedik sonuçlarla doludur. Ancak bu maçta düşük skorlu ev sahibi galibiyetini öneriyorum.

Juventude – Tombense iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.44
MSX 3.68
MS2 5.43

Juventude – Tombense iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!