Jamaika Katar Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Jamaika – Katar Maç Tahmini (15 Haziran 2023)

Jamaika – Katar maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 15.06.2023 tarihli Uluslararası Hazırlık Maçı karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Jamaika maç yorumları

Jamaika iddaa tahminleri

Jamaika Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Jamaika üç ardışık beraberlikle mücadele ediyor ve son dokuz maçlarının sadece birini kazanabildi. 2021’den bu yana deplasmanda bir galibiyetleri yok ve bu maçta zorluk yaşayabilirler. Katar son iki maçlarını kaybetti ve son sekiz maçlarının sadece birini kazandı. İki takım da cesaret verici bir formda değil ve perşembe günü berabere kalabilirler.

Katar maç yorumları

Katar iddaa tahminleri

Katar Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
2022 Dünya Kupası ev sahibi Katar, perşembe günkü karşılaşmaya acı bir tatla giriyor. Katar, geçtiğimiz haftanın ortasında Hırvatistan B’ye 0-1 mağlup oldu ve bu, önceki sekiz maçlarında altıncı mağlubiyetleri oldu. Son yedi deplasman maçından beşinin gol olmadan sona erdiği gerçeği özellikle endişe vericidir. Her iki milli takımın da hücum üçüncü bölgede keskinlik eksikliği yaşadığı izlenimi ediniliyor, bu yüzden her iki tarafın da pek fazla hareket olmadan sıkı bir mücadele bekliyoruz. Ayrıca, bu takımların son 10 maçının altı 2.5 gol altında tamamlandığını belirtmek de önemlidir.

Jamaika – Katar iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.75
MSX 3.45
MS2 4.10

Jamaika – Katar iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!