İsrail Romanya Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

İsrail – Romanya Maç Tahmini (18 Kasım)

İsrail – Romanya maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 18.11.2023 tarihli EURO 2024 karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

İsrail maç yorumları

İsrail iddaa tahminleri

İsrail Maç Yorumları

Çetin Saraç
İsrail, grupta dört maçlık yenilgisizlik serisi yakalamıştı fakat erteleme maçında Kosova karşısında aldıkları mağlubiyetle ikincilik şanslarını düşürdüler. Karşılarında da maç fazlasıyla lider olan Romanya var. Edward Iordanescu yönetimindeki Romanya, bana kalırsa bu maçta favori ama İsrail’in de oldukça iyi hücum silahları var. Bu nedenle bu maçta 2.5 gol baremi aşılabilir.

Romanya maç yorumları

Romanya iddaa tahminleri

Romanya Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
İsviçre’den puan almayı başaran İsrail son iki maça şansını taşıdı. Son hafta İsviçre-Romanya maçının olduğu düşünülürse bu maçı geçtikleri takdirde çok büyük ihtimalle Avrupa Şampiyonası’na katılacaklar. Romanya grupta hiç kaybetmedi ama dış sahada tamamen yenilmeme üzerine bir stratejiye sahipler. Zor bir maç olacağı kesin. İsrail ayağına gelen fırsatı tepmemek isteyecektir. Direkt kazanmalarını denemek uygun kuponlarda mümkün olabilir. Bunun dışında ev sahibi kaybetmez seçeneği net bir seçim gibi görünüyor.

İsrail – Romanya iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.72
MSX 3.35
MS2 2.51

İsrail – Romanya iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!