İsrail İsviçre Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

İsrail – İsviçre Maç Tahmini (15 Kasım)

İsrail – İsviçre maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 15.11.2023 tarihli EURO 2024 karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

İsrail maç yorumları

İsrail iddaa tahminleri

İsrail Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Bu mücadele tarafsız sahada, Macaristan’da oynanacak. İsrail’in bence kaybedecek hiçbir şeyi yok. Bu maçı kaybetseler bile sonrasında Romanya’yı yendiklerinde Romanya ile farkı 2 puana düşürmüş olacaklar. Bu yüzden İsrail’in gerekirse beraberliği bile riske edip, kazanmayı hedefleyeceğini düşünüyorum. İsviçre elbette hem oyuncu kalitesi hem oyun gücü olarak rakibinden çok önde. Ama son dönemde kolay gol yiyorlar. Bu grupta Andorra’dan bile gol yediler. Son 4 maçta kalelerinde 7 gol gördüler. Bu yüzden iki ekipten de skor bekliyorum.

İsviçre maç yorumları

İsviçre iddaa tahminleri

İsviçre Maç Yorumları

Tufan Mert
İsrail son maçlarda karmaşık bir form sergiledi. Bazı galibiyetler ve mağlubiyetler aldılar. Öte yandan, İsviçre güçlü bir takım olsa da son 4 maçlarının 3’ünde berabere kaldılar. Bu maçı kazanıp lider olmak istiyorlar. Son karşılaşmalarına baktığımızda, İsviçre son Euro 2024 elemeleri sırasındaki son karşılaşmada İsrail’i 3-0’lık net bir galibiyetle geçti. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak, bu maçta İsviçre’nin hafif bir avantaja sahip olduğunu tahmin ediyorum. Kazanıp durumlarını garantileyeceklerdir.

İsrail – İsviçre iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 5.61
MSX 4.23
MS2 1.72

İsrail – İsviçre iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!