Instituto Racing Club Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Instituto – Racing Club Maç Tahmini (13 Haziran 2023)

Instituto – Racing Club maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 13.06.2023 tarihli Arjantin Superliga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Instituto maç yorumları

Instituto iddaa tahminleri

Instituto Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Racing Club, ligde beklentilerin altında bir konumda bulunuyor ve daha üst sıralarda olmalı. Ancak, İnstituto’nun iç sahada daha istikrarlı bir oyun sergilediğini gözlemliyoruz. Evlerinde güvenilir bir performans gösteren ekip, Racing Club’a zaman zaman zorluklar yaşatabilir. Dolayısıyla, mücadelede taraf tercihi konusunda belirsizlik mevcut.

Racing Club maç yorumları

Racing Club iddaa tahminleri

Racing Club Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Instituto, deplasmanda Rosario’ya 4-1 mağlup olarak teknik direktör Bovalio’nun görevine son verilmesine neden oldu. Bu sonuç, takımı düşme potasına itti ve yeni teknik direktörleri Dabove liderliğindeki ilk maçlarına Racing Club karşısında çıkacaklar. Öte yandan, Instituto, zayıf rakibi Deportivo Riestra’yı 2-1 mağlup ederek kupada galibiyet elde etti. Kaleci Caransa cezasını tamamladı ve Roffo’nun yerine kalede görev yapacak. Ancak genç orta saha oyuncusu Monje ve sakat Bai kadroda yer almayacak. Son üç lig maçında galibiyet alamayan Instituto, teknik direktör değişimiyle birlikte reaksiyon göstermeye ihtiyaç duyuyor. Racing Club ise Libertadores’de bir sonraki aşamaya yükseldi ve liderliklerini garantilemek için son maçlarını kazanmak istiyorlar. Ligde Banfield’ı 2-0 mağlup ederek galibiyet almışlardı. Arias, Rojas ve Guerrero milli takımlarında olduğundan kadroda yer alamayacak. Nardoni’nin cezası sona erdi ve Romero sakatlıktan dönüyor. Savunmada Sigali’nin yokluğu önemli bir eksiklik, çünkü yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Miranda, Cardona ve Vecchio ise hala sakatlıkları nedeniyle oynamayacaklar. Instituto, düşme sıralamasında tehlikeli bir pozisyonda bulunuyor, ancak yeni teknik direktörleriyle birlikte reaksiyon göstermeleri olası. Ayrıca Racing Club, kaliteli bir kadroya sahip olmanın yanı sıra yakın zamandaki Libertadores başarısıyla da özgüvenli. Genellikle gol atma konusunda başarılı olan Racing Club, kolaylıkla gol de yiyebilen bir takım. Racing Club’da Sigali’nin savunmada yer alamayacak olması ise savunmayı zayıflatacaktır.

Instituto – Racing Club iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.10
MSX 2.78
MS2 3.65

Instituto – Racing Club iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!