TahminTR.com bir devrimdir. İddaa tahmin sektöründe oluşan boşluğu, gelen çağrılar ve istekler doğrultusunda doldurmayı amaçlayan ve bunu çok kısa bir sürede başaran Türkiye ‘nin ilk ve tek ücretsiz iddaa tahminleri sitesidir.

Yorumcu kimlikleri ile çalıştıkları spor gazetelerinin köşe yazılarında ve resmi iddaa sitelerinin editör kısımlarında tam 10 yılı geride bırakan uzman ekibimizi tek bir çatı altında topladık ve tarihin en güçlü kadrosunu sizler için bir araya getirdik.

%100 Analiz / %100 Ücretsiz

Bu slogan ile yola çıktık ve sponsorlarımız sayesinde bu fikri kalıcı bir hale getirebildik. Sitemizde yayınlanan tüm iddaa tahminleri ve iddaa kuponları herkese açıktır ve ücretsizdir. Herhangi bir üyelik gerektirmeden bu tahminlerin hepsini görebilirsiniz.

Sitemizde verilen tahminler analiz edilirken, takımların ve oyuncuların güncel performanslarının yanı sıra, saha avantajları, hava şartları, kart ve sakatlık durumları gibi faktörler de dikkate alınır. Bu bilgiler doğrultusunda paylaşılan iddaa tahminleri, takımlar ve karşılaşmalar hakkında en doğru sonucu almanızı sağlar.

Günlük iddaa tahminleri, detaylı maç yorumları ve hazır iddaa kuponları için takipte kalın.

Künye Bilgileri

Genel Yayın Yönetmeni
Zafer ICEL

Yazı İşleri Müdürü
Faruk Aslantekin

Editör Ekibi
Semih Ertürk
Erman Kahraman
Oğuz Kemal Sarı

Hukuk Danışmanı
Av. Esra Çelik

Adres Bilgileri
Odunpazarı Mahallesi, Zengin Sokak
No:3/A, 26034 – Tepebaşı / Eskişehir

İletişim
info@tahmintr.com