21-02-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (7. Seri – 6. Gün)

21 Şubat 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 6. gününde Hartlepool United – Newport County, Plymouth Argyle – Cheltenham Town ve Liverpool – Real Madrid karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
7. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
7. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
7. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL
7. Seri – 4. Gün 4.00 200TL 800TL
7. Seri – 5. Gün 4.00 400TL 1600TL
7. Seri – 6. Gün 4.00 400TL 1600TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Hartlepool United – Newport County Maç Yorumları

İki ekip arasındaki son dört maçta da gollerin geldiğini gördük. Özellikle Newport, son dört maçta da rakibine en az iki gol atmayı başardı. Hartlepool’un çok kötü bir savunma takımı olduğunu görüyoruz. Deplasman ekibinden en az iki gol bekliyorum.

Plymouth Argyle – Cheltenham Town Maç Yorumları

Plymouth, tempolu futbol oynayan ve baskı altına aldıktan sonra gol pozisyonuna girmekte zorlanmayan bir takım görüntüsünde. Cheltenham ise rakibine kıyasla daha az riskli bir oyun oynayarak önce kalesini gole kapatmaya çalışıyor. Ancak oynadıkları futbol savunma açısından güven vermiyor. Konuk ekip, gol yedikten sonra risk alabilir ve goller ön plana çıkabilir.

Liverpool – Real Madrid Maç Yorumları

Real Madrid ve Liverpool, yakın tarihte iki kez Şampiyonlar Ligi finalinde karşı karşıya gelmişlerdi ve iki maçta da gülen taraf İspanyol ekibi olmuştu. Şimdi ise çok daha erken bir turda karşı karşıya gelecekler. Liverpool bu sezon genelinde hayal kırıklığı yaratan ekiplerden biri. Ancak son haftalarda biraz daha iyi olduklarını söyleyebiliriz. Real Madrid ise Dünya Kupası arasından dönüşte çok iyi bir görüntü vermese de son haftalarda onlar da rahat galibiyetler aldılar. Son olarak da ligin formda ekibi Osasuna’yı son dakikalarda da olsa geçmeyi başardılar.

Günün Kasa Katlama Kuponu (7. Seri – 6. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.