20-02-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (7. Seri – 5. Gün)

20 Şubat 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 5. gününde Torino – Cremonese, Malaga – Real Zaragoza ve Watford – West Bromwich Albion karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
7. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
7. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
7. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL
7. Seri – 4. Gün 4.00 200TL 800TL
7. Seri – 5. Gün 4.00 400TL 1600TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Torino – Cremonese Maç Yorumları

Torino, son dönemdeki performansıyla Avrupa yarışındaki iddiasını zayıflatmış durumda. Milan’a karşı alınan 1-0’lık mağlubiyet sonrası son dört maçta iki kez kaybeden Torino, savunmadaki bireysel hatalar sebebiyle çok sayıda pozisyon veriyor. Cremonese ise hala galibiyetle tanışamadı ve son Napoli maçında varlık gösteremedi. Bu maçta ev sahibi takımın baskın bir oyun sergilemesi bekleniyor. İddaa tahminleri ve maç yorumlarına göre, Torino’nun üstün performansıyla kazanması ihtimali yüksek.

Malaga – Real Zaragoza Maç Yorumları

La Liga 2’de düşme hattındaki Malaga, son haftalarda aldığı yenilgilerle zorlu bir mücadele veriyor. Oviedo ve Albacete maçlarında 10 kişi kalan Malaga, son haftalarda bir galibiyet alamadı. Pellicer’in öğrencileri, rakipleriyle aralarındaki puan farkını kapatabilmek için galibiyete ihtiyaç duyuyorlar. Zaragoza ise Andorra karşısında aldığı galibiyetle moral buldu. Alaves’e karşı oynadıkları maçta savunmada yapılan hatalar nedeniyle 4-1 mağlup oldular. Ancak deplasmanda oynayacakları Malaga karşısında risk almaları ve hücumda etkili olmaları bekleniyor. Bu maçta ev sahibinin zorlu savunmasına karşı Zaragoza’nın gol bulabileceği düşünülüyor.

Watford – West Bromwich Albion Maç Yorumları

Watford, son beş lig maçında galibiyet alamadı ve dört beraberlik aldı. Ancak takım hücumda etkili olsa da savunmada problemler yaşıyor. West Bromwich ise son iki maçta sadece bir puan aldı. Play-off potasına girebilmek için galibiyet serisi yakalamaları gerekiyor. İki takımın da ilk başta temkinli bir oyun tercih edeceğini düşünüyorum. Bu nedenle maçın berabere sonuçlanabileceğini tahmin ediyorum.

Günün Kasa Katlama Kuponu (7. Seri – 5. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.