04-02-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (4. Seri – 7. Gün)

4 Şubat 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 7. gününde Atletico Madrid – Getafe, Volendam – AZ Alkmaar ve Rennes – Lille karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
4. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
4. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
4. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL
4. Seri – 4. Gün 4.00 200TL 800TL
4. Seri – 5. Gün 4.00 400TL 1600TL
4. Seri – 6. Gün 4.00 800TL 3200TL
4. Seri – 7. Gün 4.00 1600TL 6400TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Atletico Madrid – Getafe Maç Yorumları

Atletico Madrid, transferin son gününde Tottenham’dan Doherty’yi kadrolarına ekleyerek Osasuna’yı Niguez’in golüyle yendi. Ancak, Memphis’in performansı beklentilerin altında kaldı. Atletico Madrid, ileri uçta daha etkili olsalardı mücadelenin daha erken sona ermesi muhtemel. Savic ve Llorente’nin iyileşmesi beklenirken Llorente’nin forma giyip giymeyeceği henüz belirlenmedi. Getafe, peş peşe dört maç kaybetti ve küme düşme hattına geriledi. Teknik direktör Quique Sanchez, taktiksel ve oyuncu değişiklikleri dışında herhangi bir önlem almamış durumda. Konuk takım, 17 maçın ardından Atletico’ya gol atamamış durumda. Getafe, Simeone’nin ekibine diş geçirememiştir, bu da onların Simeone tarzındaki defansif oyunlarına rağmen.

Volendam – AZ Alkmaar Maç Yorumları

Volendam, son 5 lig maçından 4’ünde kaybetmedi ve son iki iç saha maçından galibiyetle ayrıldı. İç sahadaki 7 son lig maçının 6’ında en az 3 gol izlendi. AZ Alkmaar, ligin en fazla deplasman puanı toplayan takımıdır. 8 galibiyetle tamamladıkları 10 müsabakadan, son 5 maçı kaybetmediler ve son 3 müsabaka hem karşılıklı hem de 4 gol ve üzerinde tamamlandı.

Rennes – Lille Maç Yorumları

Ligin hızlı futbol oynayan iki takımı, birbirlerine karşı mücadele edecek. Üçüncü bölgeye topu getirdiklerinde, etkili hücum oyuncularına sahip oldukları için gol atmakta zorlanmayacakları belirtilmelidir. Rennes, kanat organizasyonları sayesinde kolay gol pozisyonları yaratmasına rağmen, son maçındaki gol yeme olayı hariç, savunmada tam olarak güven vermiyor. Misafir takım da, rakibi gibi kanatları etkin kullanıyor.

Günün Kasa Katlama Kuponu (4. Seri – 7. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.