02-02-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (4. Seri – 5. Gün)

2 Şubat 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 5. gününde Adana Demirspor – Fenerbahçe, Zulte Waregem – Mechelen ve Juventus – Lazio karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
4. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
4. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
4. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL
4. Seri – 4. Gün 4.00 200TL 800TL
4. Seri – 5. Gün 4.00 400TL 1600TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Adana Demirspor – Fenerbahçe Maç Yorumları

Fenerbahçe, devam eden basit gol yeme sorununu aşamıyor. Rakipler çizgi halinde kalan anlarda daha kolay gol pozisyonları bulabiliyor, ancak bu durumda dahi maçı çevirebiliyor. Adana Demirspor ise hızlı futbol oynayan takımlardan biridir ve ev sahibi olarak bu sezon henüz mağlup olmamıştır.

Zulte Waregem – Mechelen Maç Yorumları

Zulte, gol bulmak amacıyla oynadığından, savunma performansı güven vermiyor. Ancak Mechelen son 4 deplasmanında gol bulamadı, bu nedenle geniş alanlarda oynadıkları için yüksek tempo maç bekleniyor.

Juventus – Lazio Maç Yorumları

15 puanı silinen Juventus, lig maçlarına odaklanmakta zorlanıyor ve hafta sonu Monza’ya karşı iç sahada mağlup oldu. İtalya Kupası, artık onlar için öncelikli bir hedef haline geldi. Milik’in hücum hattındaki durumu belirsiz. Lazio ise son dönemde çok başarılı oynuyor. Juventus oyuncuları, önemli hale gelen Kupa için farklı bir motivasyonla sahaya çıkabilirler.

Günün Kasa Katlama Kuponu (4. Seri – 5. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.