25-01-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (3. Seri – 6. Gün)

25 Ocak 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 6. gününde Mainz – Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen – Bochum ve Osasuna – Sevilla karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
3. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
3. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
3. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL
3. Seri – 4. Gün 4.00 200TL 800TL
3. Seri – 5. Gün 4.00 400TL 1600TL
3. Seri – 6. Gün 4.00 800TL 3200TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Mainz – Borussia Dortmund Maç Yorumları

Borussia Dortmund, hafta sonu sahasında oynadığı maçta Augsburg takımını 4-3 skorla geçti. Ancak, Augsburg takımının hücumda zorlanması ve Borussia Dortmund’un savunmada yaşadığı sıkıntılar, ilerleyen haftalar için endişe yaratıyor. Ayrıca, Mainz takımı alt sıralardan kurtulma mücadelesi verirken, Devler Ligi vizesi peşindeki konuk ekip için her puan çok değerli. Bu maçta, ev sahibi takımın orta sahasından Kohr ve konuk ekibin aynı mevkiden Bellingham cezalı duruma düştü.

Bayer Leverkusen – Bochum Maç Yorumları

Leverkusen, ligdeki uzun aradan sonra geri döndü ve kazanarak moralini arttırdı. Bochum’da kazandığı galibiyetle düşme hattındaki stresinden biraz olsun uzaklaştı. Ancak, iki takımın da ofansif oynadıkları futbol yanı sıra savunma problemleri olduğu için bu sezon tam anlamıyla ritim kazanmakta zorlandıklarını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz haftada iki takım da kazandı ama kalelerini gole kapatamadılar. Bu maçta da yine gollerin ön plana çıkması bekleniyor.

Osasuna – Sevilla Maç Yorumları

Osasuna, sezon başında gösterdikleri iyi performansı son haftalarda da devam ettirerek tekrar yükselişe geçti. Hücumda oldukça istekli ve gol bulmakta zorlanmıyorlar. Bu moralle birlikte, kupada bir üst tura çıkmak ve etkili oyunlarını sürdürmek şaşırtıcı olmayacaktır. Sevilla savunması ise hala aksama içindedir. Dünya Kupası arasından daha iyi dönmüşler ama gol bulmaları bekleniyor.

Günün Kasa Katlama Kuponu (3. Seri – 6. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.