19-01-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (2. Seri – 6. Gün)

19 Ocak 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 6. gününde Gaziantep – Konyaspor, Villarreal – Real Madrid ve Juventus – Monza karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
2. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
2. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
2. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL
2. Seri – 4. Gün 4.00 200TL 800TL
2. Seri – 5. Gün 4.00 400TL 1600TL
2. Seri – 6. Gün 4.00 800TL 3200TL (Tuttu)

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Gaziantep – Konyaspor Maç Yorumları

Konyaspor’da beklenmedik bir teknik adam değişikliği gerçekleşti. Sırp teknik adam Stanojeviç göreve geldi ve taraftarların gönlünde yer edinen İlhan Palut ile yollar ayrıldı. Bu değişimin ne gibi bir etki yaratacağı belirsiz. Ayrıca Gaziantep Futbol Kulübü’nde yönetim kadrosunda yaşanan belirsizlik ve teknik adam Erol Bulut’un açıklamaları, takım içindeki durumu açıklarken kısa vadede bir değişimin işaretlerini de veriyor. Son 16 tur tek maç üzerinden oynanacak.

Villarreal – Real Madrid Maç Yorumları

Real Madrid, pazar akşamı Süper Kupa finalinde Barcelona’ya 3-1 kaybetti ve şu anda iyi bir durumda değil. Dünya Kupası dönüşünde bile kazandıkları maçlarda güven vermiyorlar. Villarreal’e konuk olacaklar ve bu maçta Villarreal’de Lo Celso ve Pedraza olmayacak ancak Gerard Moreno, Foyth ve Femenia belirsiz ama oynama ihtimalleri daha güçlü görünüyor. İki takım sadece 12 gün önce ligde aynı statta karşı karşıya geldi ve Villarreal, özellikle ilk yarıdaki baskısıyla rakibini 2-1’lik skorla yenmişti. Villarreal geçiş döneminde biraz sallandı ama şu anda Setien’le ne yaptıklarını iyi bildikleri, özgüvenli bir ekip görünümündeler. Yine maçı kendi kurallarına göre oynamaya çalışacaklar.

Juventus – Monza Maç Yorumları

Juventus için Napoli’deki 5-1’lik yenilgi, gerçek durumlarını gösterdi. Kağıt üstündeki mükemmel istatistiklere rağmen, gol yemeden kazandıkları sekiz maçta oyun olarak iyi değillerdi ve bazı maçları son dakikalarda kurtardılar. Sezon başındaki kriz havasından çıkmış olsalar da hala istikrarsız olduklarını düşünüyorum. Monza, Galliani-Berlusconi ortaklığıyla kısa sürede Serie A’ya yükselmişti ve önemli yatırımlara rağmen tutuk başlamıştı. Ancak, adaptasyon sürecini atlattıktan ve teknik direktör değişimine gittikten sonra toparlanmıştı. Juve için, rotasyona gideceklerini tahmin ediyorum. Ligdeki güçlü savunma performansını sahada yansıtmakta zorlanabilirler. Monza, net skoreri olmayan ancak farklı oyuncularla gol bulabilen bir takımdır.

Günün Kasa Katlama Kuponu (2. Seri – 6. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.