16-01-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (2. Seri – 3. Gün)

16 Ocak 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 3. gününde Genoa – Venezia, Cadiz – Elche ve Port Vale – Peterborough United karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
2. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
2. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
2. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Genoa – Venezia Maç Yorumları

Genoa, geçtiğimiz haftalarda yaşadıkları zorlukları atlatmış ve beklentilerine uygun bir performans sergilemeye başlamıştır. Bari gibi zor bir deplasmanın ardından son dört haftada 10 puan toplamayı başardılar ve bu, onların kendilerinden beklenen performansı gösterdiği anlamına geliyor. Bu arada, İtalya Kupası’nda Roma’ya elendiler ama asıl hedefleri olan Serie A liginde yine de iyi bir direnç ortaya koydular. Venezia gibi düşme hattında yer alan bir takım ile oynayacakları maçta, Genoa için kolay olmayacaktır ancak takımın son performanslarına baktığımızda, Venezia’ya karşı dirençli olabileceklerini düşünüyorum.

Cadiz – Elche Maç Yorumları

Düşme hattında yer alan iki ekip, Cadiz ve Elche arasında bir karşılaşma gerçekleşiyor. Cadiz, son beş haftada sadece Real Madrid’e kaybederek oldukça motive olmuş durumda. Almeria ile puanları paylaştıktan sonra, Mestalla’da Valencia’yı da devirmeyi başardılar. Eksik oyuncularına rağmen, alternatif oyuncuların sürpriz katkılarıyla savunmada daha iyi olduklarını söylemek bile mümkün. Üst sıralarla puan farkı çok az olduğu için, mevcut tabloda panik yapmalarına gerek yok. Elche ise, son dönemde adeta frenlerin tutmadığı bir ekip olarak kendilerine güvenlerini kaybetmiş görünüyorlar. 16 maçtan sadece dört beraberlik çıkarabildiler ve Pablo Machin yönetiminde oyun anlamında da dikkate değer bir gelişim gösteremediler. Savunmada yeni transferler Magallan ve Carmona, en büyük umutları olacaktır. Öncelikle defansif problemleri gidermeye çalışacaklarını tahmin ediyorum. Pozisyon yönünden kısır bir mücadele bekleniyor ancak özellikle Cadiz’in öne geçmesi durumunda Elche risk alacaktır. Bu nedenle ilerleyen dakikalar daha heyecanlı geçebilir.

Port Vale – Peterborough United Maç Yorumları

Peterborough United futbol takımı, kötü gidişatını sürdürüyor. Son dört maçında sadece bir galibiyet alabilen takımda, oyuncuların Watss ve Kent’in kötü form durumu savunmadaki istikrarsızlığı da beraberinde getiriyor. Port Vale ise, son dönemde aldığı galibiyetlerle ilk on sıra içinde kendine yer bulmaya çalışıyor. Ev sahibi olarak ligde oynadığı son üç maçını kazanan Port Vale, bu karşılaşmaların ikisinde de kalesini gole kapatma başarısı gösterdi.

Günün Kasa Katlama Kuponu (2. Seri – 3. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.