07-04-2023 Hazır Kuponlar - Kasa Katlama Tahminleri

Günün İddaa Kuponu (14. Seri – 3. Gün)

7 Nisan 2023 tarihli günün kasa katlama iddaa kuponu ve maç tahminleri.. Yeni kasa katlama serimizin 3. gününde Sunderland – Hull City, Lecce – Napoli ve Milan – Empoli karşılaşmalarına ait bahislere yer verildi.

Kasa Katlama Sistemi

TahminTR.com olarak yayınladığımız her kuponda üyelerimizin kazancını garanti altına alıyoruz ve bunun için geliştirdiğimiz Kasa Katlama Yöntemini kuponlarımızda kullanıyoruz.

Başlangıç Ücreti ve Sabit Oran

Bu seride başlangıç ücreti 25TL, sabit oran ise 4.00 olarak belirlendi. Seri boyunca yayınlanan her iddaa kuponunda oran 4.00 ‘da sabit tutulacaktır, yatırılan kupon ücretinin ise kazanana kadar her kuponda 2 katına çıkartılması gerekmektedir. Sistemin doğru çalışması için bu noktalara uymanız gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemiz tamamen ücretsizdir. Yayınladığımız tahmin ve kuponları istediğiniz platform ya da bayide oynayabilirsiniz.

Gün Sabit Oran Yatırım Ücreti Hedeflenen Kazanç
14. Seri – 1. Gün 4.00 25TL 100TL
14. Seri – 2. Gün 4.00 50TL 200TL
14. Seri – 3. Gün 4.00 100TL 400TL

Kasa Katlama İddaa Kuponu ve Tahminleri

Sunderland – Hull City Maç Yorumları

Hull City’nin savunmada yaşadığı sorunlar devam ediyor. Ligde oynadığı son üç maçta toplamda 9 gol yiyen takım, bu maçta da zorlu bir sınav verecek. Sunderland ise son maçlarda hücumdaki etkinliğini kaybetti. Rakibi karşısında gol bulmakta zorlanabilirler. Her iki takımın son haftalardaki performanslarına bakarak, bu maçın gollü geçmesini beklemiyorum. İki takımın da kontrollü bir oyun sergileyeceğini ve mücadeleyi 2.5 gol barajının altında tamamlayacaklarını düşünüyorum.

Lecce – Napoli Maç Yorumları

Napoli, Milan karşısında aldığı yenilgi sonrası Lecce maçına moralli çıkacak. Ancak son haftalarda oynadığı futbol ile güven vermeyen Lecce karşısında zorlanabilirler. Napoli’nin hücum gücü ise her zaman dikkat çeken bir konu. Milik, Mertens ve Insigne gibi isimlerle hücumda etkili olmaları bekleniyor. Lecce’nin ise savunmada sıkıntıları var.

Milan – Empoli Maç Yorumları

Milan, geçtiğimiz hafta lider Napoli’yi yenerek moral depoladı ve Empoli karşısında bu galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor. Son haftalarda formsuz bir görüntü çizen Empoli ise Lecce maçıyla birlikte bu kötü gidişata son verdi ancak Milan gibi güçlü bir rakibe karşı işleri oldukça zor olacak. Ev sahibi ekip, maça hızlı başlayarak Empoli savunmasını zorlayacaktır. Bu sertlik karşısında konuk ekip hücumda da etkili olmaya çalışsa da işleri kolay olmayacaktır.

Günün Kasa Katlama Kuponu (14. Seri – 3. Gün)

Bu kuponun tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.