Güney Sudan Gambiya Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Güney Sudan – Gambiya Maç Tahmini (14 Haziran 2023)

Güney Sudan – Gambiya maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 14.06.2023 tarihli Afrika Uluslar Kupası karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Güney Sudan maç yorumları

Güney Sudan iddaa tahminleri

Güney Sudan Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Güney Sudan, grupta sadece 3 puan toplasa da iyi bir performans sergiliyor. İlk maçta Gambiya deplasmanında başa baş bir mücadele ortaya koyarak sadece 1-0 yenildiler. İkinci maçta Afrika’nın en güçlü takımlarından Mali karşısında son dakikalarda yedikleri 2 golle 3-1 mağlup oldular. Üçüncü maçta ise grubun iddialı ekiplerinden Kongo’yu deplasmanda 2-1 yenmeyi başardılar. Son maçta ise Kongo’yu evlerinde ağırladıkları mücadelede yine uzatmalarda yedikleri golle 1-0 kaybettiler. Güney Sudan, bu performansıyla Gambiya karşısında sürpriz bir sonuç elde edebilir.

Gambiya maç yorumları

Gambiya iddaa tahminleri

Gambiya Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Grupta averajla ikinci sırada yer alan Gambiya, son maçında Kongo ile karşılaşacak ve bu maçta kaybetmeleri durumunda ikincilik şansları oldukça azalacak. Güney Sudan ise grupta neredeyse iddiasını kaybetmiş durumda olsa da Kongo deplasmanında sürpriz bir galibiyet almıştı. Özellikle eksik kaldıkları bölümde baskı altında iken gol bulmayı başardılar. Ancak iç sahada Kongo’ya karşı zorlandılar. Gambiya ise deplasmanda maç kazanma başarısı gösteremedi ancak evlerinde güçlü Mali’yi geçmeyi başardılar. Güney Sudan’ı ağırladıkları maçta da zorlandıklarını gördük. Bu sefer daha stresli bir atmosferde olacaklar. Rakibe yetenek anlamında üstün olsalar da Afrika’da deplasman maçları her zaman zorlu olabilir. Eğer Güney Sudan kontrollü bir oyun sergilerse Gambiya’nın kilidi açmakta zorlanabileceğini düşünüyorum.

Güney Sudan – Gambiya iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 6.15
MSX 3.35
MS2 2.60

Güney Sudan – Gambiya iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!