Grasshoppers Servette Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Grasshoppers – Servette Maç Tahmini (22 Temmuz)

Grasshoppers – Servette maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 22.07.2023 tarihli İsviçre Süper Lig karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Grasshoppers maç yorumları

Grasshoppers iddaa tahminleri

Grasshoppers Maç Yorumları

Çetin Saraç
Servette’de takımın başarılı teknik adamı Alain Geiger görevi bıraktı. Geçen sezonu başarılı geçiren takımın bu yıl da aynı başarıyı göstermeye çalışacağını düşünüyorum. Gelen teknik adam da iyi ve başarı devam edebilir. Rene Weiler bu ligi iyi bilen teknik direktör ve hazırlık maçlarında takım olumlu izlenim verdi. Grasshoppers geçen sezon savunmada problemli takımdı ve bu yıl da devam edeceğini düşünüyorum. Servette hem daha kaliteli takım hem de hazırlık anlamında önde. Grasshoppers deplasmanında kazanmalarını bekliyorum.

Servette maç yorumları

Servette iddaa tahminleri

Servette Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Geçtiğimiz sezon çok iyi bir performans sergileyerek ligi ikinci sırada bitiren Servette ve ligi rahat bir konumda bitirmiş olan Grasshoppers ilk haftada karşı karşıya gelecekler. Grasshoppers’ın hazırlık mücadeleleri hiç güven vermedi ve Freiburg’dan 6 gol, Vaduz’dan 3 gol yediği maçları gördük. Servette ise hazırlık maçlarının tümünü kazanmayı başardı. İki takım da geçtiğimiz sezonki görüntüsünü koruyabilir. Etkili bir başlangıç görebiliriz. İki takımın da gol bulacağını düşündüğüm mücadeleden en az 3 gol bekliyorum.

Grasshoppers – Servette iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.54
MSX 3.96
MS2 2.02

Grasshoppers – Servette iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!