Gaziantep Konyaspor Maç Yorumu - Ücretsiz Maç Tahminleri

Gaziantep – Konyaspor iddaa tahminleri ve maç yorumları

Gaziantep – Konyaspor maçının ücretsiz iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Gaziantep – Konyaspor maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç ve iddaa tahmini ne olur? Gaziantep kazanır mı? Konyaspor bu maçı alır mı?

Gaziantep maç yorumları

Gaziantep iddaa taahminleri

Gaziantep Maç Yorumları

Konyaspor’da beklenmedik bir teknik adam değişikliği gerçekleşti. Sırp teknik adam Stanojeviç göreve geldi ve taraftarın gönlünde yer edinen İlhan Palut ile yollar ayrıldı. Bu değişimin etkisi henüz belirsiz. Ayrıca, Gaziantep Futbol Kulübünde yönetim kadrosunda yaşanan belirsizlik ve teknik adam Erol Bulut’un açıklamaları takım içindeki durumu açıklarken kısa vadeli bir kan değişimi sinyalleri de veriyor. Son 16 tur tek maç üzerinden oynanacak.

Konyaspor maç yorumları

Konyaspor iddaa taahminleri

Konyaspor Maç Yorumları

Gaziantep, Fenerbahçe ile oynadıkları maçta uzatma dakikalarında yediği golle kaybetti. Serbest düşüş devam ediyor. Başkan istifa etti. Boluspor’u 3-1 ile elemişlerdi. Konyaspor ise Beşiktaş ile oynadıkları maçta uzatma dakikalarında kaybetti. Bodrumspor’u uzatmada 3-2 ile elemişlerdi. İki takım da kazanmakta zorluk çekiyor ve çıkış maçı olarak görülebilirler.

Gaziantep – Konyaspor iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.