Endonezya Filistin Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Endonezya – Filistin Maç Tahmini (14 Haziran 2023)

Endonezya – Filistin maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 14.06.2023 tarihli Uluslararası Hazırlık Maçı karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Endonezya maç yorumları

Endonezya iddaa tahminleri

Endonezya Maç Yorumları

Samet Bayraktar
İki takım da haziran ayını hazırlık maçlarıyla geçirecek ve resmi maçları bulunmuyor. Endonezya, bir sonraki maçında Dünya Kupası şampiyonu Arjantin ile karşılaşacak. Arjantin’in, Çin ve Endonezya turu için 100 milyon Euro gibi bir ücret aldığı konuşuluyor. Bu maçlar Endonezyalılar için büyük bir şölen ve gösteri havasında geçecek. Zaten son 4 hazırlık maçlarının tamamında 2,5 gol üstü sonuçlar yaşandığını görüyoruz. Konuk ekip Filistin ise hücum konusunda göz ardı edilemeyecek bir takım. Son 3 maçlarında en az 3 gol izledik. Bu hazırlık maçında da 2,5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.

Filistin maç yorumları

Filistin iddaa tahminleri

Filistin Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Son dönemde yükselen bir performans sergileyen Filistin, son dört maçını kazanarak başarılı bir çıkış yakaladı. Üstelik bu üç galibiyeti aldıkları maçlarda en az iki gol atmayı başardılar. Endonezya ise genel olarak bu yıl içinde gösterdiği performanstan uzaklaşıyor gibi görünüyor. Özellikle denk güçlere karşı skoru korumakta zorlandıkları görülüyor. Bu nedenle, bu karşılaşmada da Endonezya’nın zorlanabileceğini düşünüyorum. Hazırlık maçı olmasına rağmen, gol bulma potansiyeli olan takımın aynı zamanda gol yemeyeceğini düşünüyorum.

Endonezya – Filistin iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.35
MSX 3.65
MS2 3.45

Endonezya – Filistin iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!