Düşük Oranlı İddaa Kuponları - Yüklü Kazandıran İddaa Tahminleri

Düşük Oranlarla Yüklü Paralar Kazanmak

Söz konusu iddaa olunca yüksek kazançlar her daim cezbedici olmuştur. Çoğu oyuncu için bu bir hayal gibi dursa da, kimi için de şans denilen faktör biraz ağır basmış ve beraberinde güzel ikramiyeler kazandırmıştır. Ama ne olursa olsun, bunun hayalini kurmak modası eskimeyecek bir iddaa kültürüdür diyebiliriz. Konu ile alakalı hazırladığımız “Düşük Oranlarla Yüklü Paralar Kazanmak” başlıklı yazımızın detayları sizlerle..

Oran / Kasa Dengesi

Aslında bütün bütün mesele bu dengeden ibarettir. Çok fazla uçmadan, ayakları yere sağlamak basarak, çeşitli hayallere dalmadan yapacağınız kuponların kazandırma ihtimali her zaman daha yüksektir. Bunun için hem oranı, hem de kasanızı iyi kontrol etmeniz gerekmektedir. Yüksek kazanca giden yolda size bu konuyu 2 başlık halide ele aldık.

Düşük Oranlı İddaa Kuponları

İddaa ‘da düşük oranlı kuponların amacı öncelikle daha garanti, daha kesin ve tutma oranı çok daha yüksek maçlara yer vererek, daha düşük kayıplarla kazanca en doğru ve direk şekilde ulaşmaktır. Bahis severler bu tip kuponlarda çok fazla riske gitmeden ikramiyelerini ceplerine koymayı hedeflemektedir. Çünkü büyük risklerin her zaman daha büyük kayıplar getireceğinin bilincinde olurlar ve oran yükseldikçe kaybetme riskinin artacağını bilirler.

Yüksek Kazanç Getiren İddaa Kuponları

Özellikle iddaa ‘ya çok uzun zamandır hayatlarında yer veren insanlar, yüksek orandan ziyade düşük oranların daha karlı olduğu konusunda hem fikirlerdir. Ancak bunun yanında bir de yüksek kazanç istedikleri için, çözüm olarak kupona yatırılan ücreti yüksek tutarlar. Çünkü baktığınızda bu hem daha az riskli, hem de daha gerçekçi olmaktadır. “Kesin Kazandıran İddaa Taktikleri” başlıklı yazımızda bu konuya birkaç örnek vermiştik. Dilerseniz linke tıklayarak geçiş sağlayabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek bütün yüksek kazançların altında bu temel yatmaktadır. Çünkü şans faktörünü azalttığınız takdirde, kazanma ihtimaliniz yükselir. Ancak yine de bazı durumlarda işin bambaşka işlediği ve çok yüksek şansların ortaya çıktğı durumlar vardır.

Aykırı Hareketler ve Kazanılan İkramiyeler

İşte bahsettiğimiz şans faktörü tam bu kısımda kendini gösteriyor. Bazen öyle kuponlar yapılır ki, Oran / Kasa Dengesi ‘nin tam tersi yönünde oran acayip yüksek tutulur ve yatırılan kupon bedeli dip seviyeden girilir. Ama öyle bir imkansız imkanlı hale gelir ki, belki de bir çok iddaa oyuncusunun hayallerinde bile görmedikleri ikramiyelere imza atarlar.

Bunun ilk örneklerinden biri Ferdi Sılay ‘dır. Paranın para olduğu dönemlerde birbirinin aynısı olarak oynadığı 2 kuponla 1.5 Milyon ‘a yakın parayı cebine götürmüştür. Aynı şekilde 5 liralık kuponla 170BinTL kazananları da gördük. Ve her hafta resmi yasal iddaa sitelerinde kullanıcıların kazandığı ödüllerin çoğu da bu örneklere girmektedir.

Ancak şunu asla unutmamak gerekir; milyonlarca kupon oynanıyorsa bu sadece çok küçük bir kısmını ifade etmektedir. Hatta diğer bir örnekle koca evrende birkaç yıldızdan ibaret denilebilecek bir durumdur. Ama şans işte en olmayacak durumda salladığınız bir kuponda size gülebilir. Bazen ise en garanti dediğiniz kuponlarda sizi hüsrana uğratabilir.

TahminTR.com ‘da hem analizini ve yorumunu yaptığımız maçlar da, hem de sizlere hazırladığımız kuponlarda en güvendiğimiz tahminlere yer veriyoruz. Bunu yaparken çok düşük oranlardan ziyade, sizleri mutlu edebilecek oranlar üzerinde durmaya çalışıyoruz. Sizler de hiçbir ücret ödemeden kupon ve tahminlerimizi takip edebilir, hem şansınızı hem de kazancınızı arttırabilirsiniz.