Danimarka Slovenya Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Danimarka – Slovenya Maç Tahmini (17 Kasım)

Danimarka – Slovenya maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 17.11.2023 tarihli EURO 2024 karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Danimarka maç yorumları

Danimarka iddaa tahminleri

Danimarka Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Grupta iki takım da gruptan çıkmayı garantilemeyi istiyor ve ikisi de 19 puan ile buna çok ama çok yakın. Özellikle Slovenya son maçı üçüncü olan Kazakistan ile oynayacağı için onlar için çok daha kritik olacak. Danimarka tarafında Höjlund’un ve Eriksen’in sakatlıkları bu milli takım periyodu için oldukça kritik. Slovenya’da ise Genç yıldız adayı Sesko dikkatleri üstüne topluyor. Kendi takımında çok fazla süre bulamasa da önemli bir tehdit olacaktır. Güzel bir gol düellosu göreceğimizi düşünüyorum.

Slovenya maç yorumları

Slovenya iddaa tahminleri

Slovenya Maç Yorumları

Tufan Mert
Grupta 19’şar puanla ilk 2’de bulunan iki ekip çok önemli bir maça çıkıyorlar. Özellikle sergiledikleri üstün futbollarıyla başarılı bir performans ortaya koyan Danimarka oynadıkları son 4 karşılaşmada sahadan galibiyetlerle ayrılmasını bildi. Mutlaka taraftarı önünde bu karşılaşmada kazanabilmek adına açık bir futbolla başlamalarını beklediğim Vikingler’de takıma baktığımızda sakatlıkları olan orta sahadan Eriksen ve golcü Höjlund kadroda yer almıyor. Slovenya ise grupta ortaya koyduğu başarılı futboluyla liderlik koltuğunda yer alırken sadece Finlandiya karşısında mağlubiyet aldılar. Takıma baktığımızda ise Sporar ve Sesko gibi ileri uçta etkili isimleriyle skor üretmekte zorlanmayan konuk ekibin bu zorlu deplasmanda güçlü rakibine karşı işi kolay olmayacak. Fakat hedeflerinden kopmamak adına etkili forvetleriyle baskı gücü yüksek bir performans ortaya koyacaklardır. İki ekip kazanmak adına hücuma yönelik bir performans sergileyip karşılıklı goller bulacaklardır.

Danimarka – Slovenya iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 1.64
MSX 3.77
MS2 5.81

Danimarka – Slovenya iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!