Coritiba Santos Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Coritiba – Santos Maç Tahmini (10 Haziran 2023)

Coritiba – Santos maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 10.06.2023 tarihli Brezilya Serie A karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Coritiba maç yorumları

Coritiba iddaa tahminleri

Coritiba Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Júnior Urso (Kas Sakatlığı), Benjamín Kuscevic (Kasık kasında yırtılma) ve Thiago Dombroski (Kasık Sakatlığı), Coritiba teknik direktörü Antônio Zago’nun görev veremeyeceği oyuncular arasında yer alıyor. Jesús Trindade ise cezası nedeniyle bu maçta oynayamayacak. Santos teknik direktörü Odair Hellmann’ın bazı oyuncularının fiziksel durumlarıyla ilgili endişeleri var. Sandry (Yüz Kırığı), Renyer (Çapraz Bağ Yırtığı), Felipe Jonatan (Diz bağlarında yırtılma), Yeferson Soteldo (Kas Sakatlığı), Luan Dias (Kas Sakatlığı) ve Alex (Uyluk Problemleri) bu maçta düşünülemeyecek oyuncular arasında yer alıyor. Eduardo Bauermann ise cezası nedeniyle bu maçta oynayamayacak. Santos’un bu maçta gol bulabilmesi için şansın yanlarında olması gerekeceğini düşünüyoruz. Coritiba’nın galip geleceğini düşünüyoruz.

Santos maç yorumları

Santos iddaa tahminleri

Santos Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Coritiba son dört maçının üçünü kaybetti ve tüm müsabakalarda son 11 maçında galibiyet alamadı. Bu sezon evinde hiç lig maçı kazanamadı ve burada zorluk yaşayabilir. Santos ise son beş maçının dördünü kaybetti, öncesinde ise dört maçta yenilgi yüzü görmedi. Son dönemde deplasmanda zorluk yaşadılar, ancak bu hafta bir puan alabilirler.

Coritiba – Santos iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.23
MSX 3.05
MS2 3.53

Coritiba – Santos iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!