Bradford City Rochdale Maç Yorumu - Ücretsiz Maç Tahminleri

Bradford City – Rochdale iddaa tahminleri ve maç yorumları

Bradford City – Rochdale maçının ücretsiz iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Bradford City – Rochdale maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç ve iddaa tahmini ne olur? Bradford City kazanır mı? Rochdale bu maçı alır mı?

Bradford City maç yorumları

Bradford City iddaa taahminleri

Bradford City Maç Yorumları

Bradford, ligde ilk 3 içinde yerini koruyarak güzel bir çıkış yakaladı. Özellikle son 2 maçını kazanan Bradford, ev sahibi olarak hedeflerine ulaşmak için önemli bir maça çıkıyor. Baskılı bir giriş yapmalarını bekliyorum. Rochdale ise kümede kalma mücadelesi veren bir takım. Son 2 maçta denk güçteki rakiplerine beraberlikle ayrılan Rochdale, bu karşılaşmada Bradford gibi güçlü bir rakip karşısında işleri zor olacak.

Rochdale maç yorumları

Rochdale iddaa taahminleri

Rochdale Maç Yorumları

Bradford, geçirdiği zor dönemden sonra Harrogate ve Salford City karşılaşmalarıyla toparlanmayı başardı. Özellikle Salford karşısında iki kez öne geçtikten sonra avantajlarını kaybetmelerine rağmen, yine de pes etmeden üçüncü golü bulmayı başardılar. Rochdale ise ligin en kötü savunma takımlarından bir tanesi ve deplasmanda da çok fazla gol yiyor. Bu nedenle, Bradford’un Rochdale karşısında üstün olma ihtimali yüksek görünüyor.

Bradford City – Rochdale iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.