Boca Juniors Huracan Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Boca Juniors – Huracan Maç Tahmini (10 Temmuz)

Boca Juniors – Huracan maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 10.07.2023 tarihli Arjantin Superliga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Boca Juniors maç yorumları

Boca Juniors iddaa tahminleri

Boca Juniors Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Boca Juniors, Union Santa Fe deplasmanında hücumda etkili olamadı. Oyuna göre 1 puanın iyi olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Bir maçı daha gol yemeden tamamlamaları da önemliydi. Huracan oldukça kötü gidiyor ve takım galibiyeti unuttu. Özgüvenleri iyice kayboldu ve açıkçası kısa sürede takımın kendine gelebileceğini sanmıyorum. Boca Juniors sahasında agresif oynar ve hücumda bu kez etkili gözükeceğine inanıyorum. Formsuz rakibi karşısında Boca Juniors’un kazanmasını bekliyorum.

Huracan maç yorumları

Huracan iddaa tahminleri

Huracan Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Ev sahibi Boca Juniors, oynadığı son 6 maçta sadece 1 kere kaybetti. Bu sezon ligde istedikleri sonuçları alamamış olsalar da son haftalarda toparlanmış görünüyorlar ve son dönemde yakaladıkları bu performanslarını sürdürmek istiyorlar. Evlerinde toplamda oynadıkları son 8 maçın 7’sini kazanıp, 1’inde berabere kalarak kaybetmediler. Boca Juniors’ta, Luis Advincula sakatlığından dolayı, Esteban Rolon ise cezasından dolayı oynayamayacak. Konuk ekip Huracan ise toplamda oynadığı son 19 karşılaşmada sadece 1 kere kazanabildi. Çok kötüler ve bu performansları ile 27. sıraya kadar gerilemiş durumdalar. Bu maçta herhangi bir eksiklikleri bulunmuyor. Maçta, son dönem performanslarına baktığımızda, ev sahibi ekibin galibiyete daha yakın olan taraf olduğunu düşünüyorum.

Boca Juniors – Huracan iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 1.92
MSX 3.02
MS2 4.25

Boca Juniors – Huracan iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!