Belgrano Banfield Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Belgrano – Banfield Maç Tahmini (26 Haziran)

Belgrano – Banfield maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 26.06.2023 tarihli Arjantin Superliga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Belgrano maç yorumları

Belgrano iddaa tahminleri

Belgrano Maç Yorumları

Samet Bayraktar
İki formsuz ekip karşılaşacak. Her iki takım da son 5 lig maçında 1 galibiyet elde etti. Belgrano’nun nisan sonundan bu yana form kaybı inanılır gibi değil çünkü önceki sonuçları düşünüldüğünde düşüş öncesi 6 maçlık bir yenilmezlik serisi yaşamışlardı ve 30 Nisan’da Independiente’ye yenilmişlerdi. Bu yenilgi sıra dışı bir durumdu ancak performanslarında düşüşe ve aldıkları sonuçlarda da adeta çöküşe neden oldu. O günden bugüne sadece 2 galibiyet alabildiler. Banfield’da kötü sonuç serisi Javier Sanguinetti’yi işinden etti ancak onun yerine gelen Julio Cesar Falcioni’nin Buenos Aires kulübünde çok da umut verici bir başlangıcı olmadı. 10 Mayıs’ta atanmasından bu yana ligde Falcioni’nin yönetimindeki 5 maçtan dördü mağlubiyetle sonuçlandı ve tek galibiyetleri 30 Mayıs’ta Rosario karşısında 2-0’lık zaferdi. Gol dahi atamadan 3 deplasman maçı kaybettiler ve sezon boyunca 1 deplasman galibiyeti alabildiler. Her iki ekip de golcü görüntüden uzak. Hücum hatları formsuz. 2,5 gol barajının aşılmasını beklemiyorum.

Banfield maç yorumları

Banfield iddaa tahminleri

Banfield Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Yıllar sonra Arjantin’de en üst rekabete yeniden dönen Belgrano’nun kağıt üzerinde ana hedefi, küme düşme yeniden geldiğinden ligde kalma olarak belirlenmişti ama 20 haftadaki 31 puanlık performanslarıyla hem ortalamalarını yukarıya taşıdılar kısa sürede hem de uluslararası kupalara katılım bölgesinin 2 basamak gerisinde kadar geldiler. Evlerindeki son 5 maçın 4’ünde kazanırlarken, sadece Tallares derbisinde 2 puan kaybı yaptılar. Yine bu maçtan sonra İnstituto ile derbileri olduğundan oraya hasarsız, galip gelerek gitmeyi hedefliyorlar. Ki kısa sürede kadroda Ramirez, Compagnuncci gibi oyuncuların ayrıldığından da etkilenmediler. Ligin en az puana sahip üç takımından birisi olan Banfield, ortalama tablosunda da düşme hattının 3 basamak üzerinde yer alıyor. Sanguinetti’nin ayrılığı ve tecrübeli Falcioni’nin takımı bir kez daha devralması etki yaratmadı. ‘’1’’ değerli.

Belgrano – Banfield iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 2.59
MSX 3.10
MS2 3.35

Belgrano – Banfield iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!