Barracas Central Argentinos Juniors Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Barracas Central – Argentinos Juniors Maç Tahmini (10 Temmuz)

Barracas Central – Argentinos Juniors maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 10.07.2023 tarihli Arjantin Superliga karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Barracas Central maç yorumları

Barracas Central iddaa tahminleri

Barracas Central Maç Yorumları

Samet Bayraktar
River Plate karşısında sürpriz galibiyete imza atan Barracas, Belgrano deplasmanında da kazandı ve moraller oldukça yerinde. Akıllı oynadılar ve kazanmayı hak ettiler. Takım savunmasında da işler yolunda gidiyor. Argentinos Juniors, Instituto karşısında istediği oyunu ortaya koyamadı ve beraberliğe razı oldu. Barracas’ın savunmayı sağlam yapıp istediği futbolu sahaya koyacağına inanıyorum. Daha iyi durumda bulduğum Barracas’ın kazanmasını bekliyorum.

Argentinos Juniors maç yorumları

Argentinos Juniors iddaa tahminleri

Argentinos Juniors Maç Yorumları

Oğuz Kahraman
Bu iki takımın önceki lig maçı, 16/07/2022 tarihinde oynanan Süperliga maçıydı ve skor Barracas Central 1-3 Argentinos Juniors olarak sonuçlandı. O maçta Barracas Central, %39’luk bir oyunla sahaya çıktı ve 13 şut attı, bunlardan 7’si hedefe gitti. Tek golü atan oyuncu Neri Bandiera (22′) oldu. Diğer tarafta, Argentinos Juniors 7 şut attı ve 5’i hedefe gitti. Fausto Vera (16′, 81′) ve José María Herrera (91′) gol attı. Bu iki takıma bakıldığında, Barracas Central’ın, skor atmak için bu Argentinos Juniors kadrosuna karşı sağlam bir performans sergilemesi gerekeceğini düşünüyoruz, ancak Argentinos Juniors’ın gol atabileceğini ve öne geçebileceğini düşünüyoruz.

Barracas Central – Argentinos Juniors iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 3.47
MSX 2.95
MS2 2.32

Barracas Central – Argentinos Juniors iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!