Ankaragücü Beşiktaş Maç Yorumu - Ücretsiz Maç Tahminleri

Ankaragücü – Beşiktaş iddaa tahminleri ve maç yorumları

Ankaragücü – Beşiktaş maçının ücretsiz iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Ankaragücü – Beşiktaş maçı kaç kaç biter? Kim kazanır? Maç ve iddaa tahmini ne olur? Ankaragücü kazanır mı? Beşiktaş bu maçı alır mı?

Ankaragücü maç yorumları

Ankaragücü iddaa taahminleri

Ankaragücü Maç Yorumları

Ankaragücü ve Beşiktaş, kupada ilgi çekici bir mücadele için karşı karşıya gelecek. Başkent temsilcisi, büyük taraftar desteğiyle mücadele edecek. Skor üretme konusunda önemli bir problemleri yok ve Beşiktaş defansına problem çıkaracakları düşünülüyor. Orta alanda Josef’in yokluğu, siyah-beyazlıların takım savunmasını negatif etkileyebilir. Konuk ekip, oynadığı futbolla beklentilere tam olarak karşılık vermese de kazanma alışkanlığı elde etmeye başladı. Taraf bahsinden uzak durmakta fayda var.

Beşiktaş maç yorumları

Beşiktaş iddaa taahminleri

Beşiktaş Maç Yorumları

Beşiktaş, Şenol Güneş ile pozitif bir hava yakaladı ve boş geçme ihtimali çok düşük. Tecrübeli hoca, suskun golcüleri kendine getirmekte önemli bir özelliğe sahip. Son maçta Dele Alli sonradan oyuna girdi ve ligde tek golünü bu deplasmanda atmıştı. Ankaragücü ligde son 4 maçın 3’ünü kaybederek düşme korkusunu hissetmeye başladı ve kupaya odaklanamayabilir.

Ankaragücü – Beşiktaş iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın tahminlerini görmek için üye girişi yapmalısınız.