Almanya Türkiye Banko Maçlar - Ücretsiz Maç Tahminleri

Almanya – Türkiye Maç Tahmini (18 Kasım)

Almanya – Türkiye maçının ücretsiz iddaa tahmini ve banko maç yorumu.. 18.11.2023 tarihli Hazırlık Maçları karşılaşmasına ait en yüksek iddaa oranları ve en sağlam bahis tahminleri sizlerle!.

Almanya maç yorumları

Almanya iddaa tahminleri

Almanya Maç Yorumları

Samet Bayraktar
Almanya, EURO 2024’e ev sahipliği yapacağı için organizasyona direkt katılıyor. Dolayısıyla eleme maçları oynamadılar ve milli araları hazırlık karşılaşmalarıyla geçiriyorlar. Muazzam bir kadroya sahip olmalarına rağmen özel maç havası nedeniyle konsantrasyon kaybı yaşadıklarını gördük zaman zaman. Bu durum Türkiye karşısında da tekrarlanabilir. Ay-Yıldızlılar, deplasmanda mutlaka gol atacaktır. Almanya’nın da tehlikeli ön hattıyla skor üretmesi elbette yüksek muhtemel.

Türkiye maç yorumları

Türkiye iddaa tahminleri

Türkiye Maç Yorumları

Tufan Mert
Avrupa Şampiyonası’nı düzenleyecek Almanya, Millilerimizi özel maçta konuk ediyor. Berlin’de oynanacak maçta bence tribünlerde Alman bayrağından çok Türk bayrağı görürüz. Moralli Millilerimiz, Galler maçı öncesi bu maçta güçlü rakibi karşısında hem güzel futbol hem de sonuç almak isteyecektir. Almanlar ise uzun zamandır hiçbir başarı elde edemiyorlar. Evinde oynayacağı bu turnuvaya yeni hocası ile çıkacak olan Almanya favori olsa da Milli Takımımız kazanırsa da sürpriz olmaz. Gollü bir maç izleriz.

Almanya – Türkiye iddaa oranları

Maç Tahmini En Yüksek İddaa Oranı
MS1 1.46
MSX 4.53
MS2 6.01

Almanya – Türkiye iddaa tahminleri

Bu karşılaşmanın maç tahminleri 15 saniye sonra açılacaktır!